O firmie

ATECOM
Nasza firma istnieje od 1992 roku. Nasz zespół tworzy sprawnie działające przedsiębiorstwo wielobranżowe, Zajmujemy się sprzętem komputerowym, maszynami hafciarskimi, oraz bezpośrednim importem szerokiej gamy produktów co pozwala utrzyma ceny na najnizszym poziomie.

Posiadamy profesjonalny serwis komputerowy, instalujemy sieci, serwery, wdrażamy systemy informatyczne.
Posiadamy w centrum Słupska salon komputerowy o powierzchni ponad 100 m2. w naszym salonie nie trzeba zamawiać towaru, posiadamy pełen asortyment podzespołów, akcesorii oraz eksploatacji na miejscu.

Posiadamy autoryzacje takich producentów, jak: LG, Samsung, Acer, ASUS, HP, Insert, Intel, Microsoft, Lite-On, Konica-Minolta, Sony i wielu innych.

Od 2000r zajmujemy się również komputerowymi maszynami hafciarskimi Feiya do użytku przemysłowego. Posiadamy wykwalifikowany serwis i części zamienne, co umożliwia usuni?cie awarii w możliwie najkrótszym czasie.
Od roku 2008 jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oraz serwisem w europie centralnej maszyn hafciarskich FEIYA serii CTF, CT oraz GG.

Wysoka jakość oferowanych produktów oraz obsługi to elementy wyróżniające naszą firmę na tle konkurencji
Realizujemy wszelkie zamówienia nietypowe.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest szerokie grono klientów, którzy zaufali firmie i oferowanym przez nas produktom. Wśród klientów mozna znależć zarówno duże koncerny, instytucje budżetowe jak i małe przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych.
24 Apr 2012