ATECOM to również profesjonalny serwis komputerowy, w którym zajmujemy się – licząc od najprostszych – instalacją systemów operacyjnych i oprogramowania, diagnozowaniem usterek sprzętowych i programowych, neutralizacją złośliwego oprogramowania, czyszczeniem oraz konserwacją komputerów stacjonarnych i przenośnych wraz z wymianą mediów termoprzewodzących, modyfikowaniem konstrukcji w celu zapewnienia lepszej skuteczności odprowadzania ciepła, odzyskiwaniem utraconych danych z nośników, czy też naprawami notebooków po upadku, zalaniu lub po innych nieszczęśliwych zdarzeniach.

Skuteczność naszego serwisu zapewnia współpraca z autoryzowanymi serwisami producentów sprzętu, wykonującymi naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Mocne nagrzewanie się komputera, wadliwe działanie podzespołów, usunięte zdjęcia, pęknięcia obudowy, wirusy… w większości sytuacji nie są na dla wyzwaniem, choć o pomyślności decydują warunki powstania konkretnego przypadku i/lub dostępność części zamiennych.

Jeśli komputer przegrzewa się i wyłącza, jeśli upadł i nie chce się włączyć, jeśli masz jakikolwiek inny problem ze swoim sprzętem komputerowym… zapraszamy do naszego salonu.

Diagnozy niewymagające głębokiej ingerencji w sprzęt wykonujemy nieodpłatnie.

Kategorie: